شوت نخاله ساختمانی

10 / 10
از 1 کاربر

سیستم شوتینگ نخاله ساختمانی چیست؟

توضیحات

شوتینگ نخاله ساختمانی، کارکردی مشابه تمامی شوتینگ های دیگر دارد. همانطور که از نام این شوتینگ پیداست، برای انتقال نخاله و مصالح ساختمانی از طبقات مختلف به باکس حمل نخاله پائین ساختمان، از این سیستم استفاده می شود. انواع شوتینگ نخاله ساختمانی به گونه ای طراحی می شوند که ارتفاع آن ها با توجه به بلندی ساختمان قابل تنظیم باشد.

قطعات ساخته شده برای سیستم شوتینگ ساختمانی باید قابلیت ارتجاعی داشته باشند. بست های نگهدارنده در شوتینگ نخاله ساختمانی، سازه های فلزی می باشد. شوتینگ نخاله ساختمانی در دو مدل فلزی و پلی اتیلن ساخته می شوند، نوع اول دارای مقاومت بیشتری می باشد، و ویژگی نوع دوم  وزن کمتر، جا به جایی و نصب راحت تر می باشد.

از سیستم شوتینگ نخاله ساختمانی می توان هم در ساخت و ساز ساختمان ها و هم در انجام تعمیرات استفاده کرد. استفاده از شوتینگ مصالح و نخاله ساختمانی در هر ساختمانی با هر ارتفاعی ممکن بوده و همین مسئله باعث شده است تا این سیستم نسبت به تخلیه با استفاده از بالابر بسیار کارآمد تر باشد.

صرفه جویی در هزینه ها: با استفاده از سیستم شوتینگ نخاله ساختمانی، هزینه های جا به جایی مصالح تقریبا به صفر می رسد. زیرا با استفاده از این وسیله، دیگر نیازی به استفاده از نیروی انسانی و یا انرژی برق برای حمل نخاله ساختمانی نیست.

سرعت بالا: یکی دیگر از مزیت های استفاده از شوتینگ مصالح، سرعت بالای حمل و نقل مصالح ساختمانی می باشد. سرعت بالای انتقال نخاله، مخصوصا در شرایطی که ساختمان در حال ساخت ارتفاع زیادی دارد، بسیار اهمیت می یابد.

تخلیه همزمان نخاله و مصالح: سیستم شوتینگ نخاله ساختمانی را می توان به گونه ای نصب و راه اندازی کرد که امکان انتقال پسماند های ساختمانی از تمامی طبقات به طور همزمان وجود داشته باشد.

کاتالوگ محصول را از این قسمت دانلود کنید. 

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

.http://betonbaspar.com/Administrator/files/UploadFile/a%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%20%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C%20%D8%A8%D8%AA%D9%86%20%D8%A8%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B1%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85.jpg

شرکت های همکار

 

 

آمار